Ararat nakliyat firması güvenli şekilde ev eşyası depolama hizmeti vererek depolarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Eşyalarınızı hangi nedenler için olursa olsun Ararat nakliyat firmasının depolarında istediğiniz süre kadar koruma altına alabilirsiniz. Müşteriler ev eşyalarını bir depoya emanet ederken güven duymak isterler. Bu güveni ise firmamız sağladığı şartlar ile size sunmaktadır.

Firmamıza ait depolar 7 gün 24 saat kesintisiz olarak güvenlik kameraları ile her açıdan görüntülenmektedir. Üstelik eşyalarınız evlerinizden depolarımıza taşınırken ve depolarımız da bulunduğu müddetçe sigorta kapsamında bulunmaktadır. Bu nedenle firmamız ev eşyası depolama hizmeti sunarkan oluşabilecek her türlü zararda mağdur olmamanızı sağlamaktadır. İsteyen müşterilerimiz firmamızla ev eşyası depolama hizmetiiçin uzlaşmadan önce depolarımızı gelerek yerinde inceleyebilirler. Müşterilerimiz, daha iyi bir hizmet için sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetinden de yararlanabilirler.

ev eşyası depolama

Eşyalar taşınmadan önce müşterilerimizin evlerine göndereceğimiz ekspertiz personelinin yapacağı incelemeler sayesinde eşyalarınız için gelişmiş araç filomuzdan en uygun araç gönderilecektir. Ayrıca ekspertiz hizmetimiz sayesinde firmamız yeterli miktarda personel ve ekipman gönderebilmektedir. Personellerimizin yapacağı keşifler ile ev eşyası depolama hizmeti konusunda en uygun fiyatları vereceğimizin de garantisini veriyoruz. Eşyalarınız evinizden depolarımıza taşınırken zarar görmemesi için alanında uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir ve büyük bir titizlik ile taşınmaktadır.

Evleri yüksek katlarda bulunan ya da dik merdivenlere sahip müşterilerimiz için ise verdiğimiz asansörlü taşıma hizmeti ile kolaylık sağlamaktayız. Ararat nakliyatfirmasının depolarında bekleyen eşyalarınızı dilediğiniz zaman evinize getirmekteyiz. Eşyalarınızı depolarımıza taşırken gösterdiğimiz özeni evinize geri getirdiğimizde de göstermekteyiz. Eşyalarınızı alanında profesyonelleşmiş olan personellerimiz paketlerinden büyük bir titizlik ile çıkararak göstermiş olduğunuz yerlere yerleştirerek teslim etmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi ve montaj işlemlerinin yapılması firmamız tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.