Foto Galeri

Ev taşıma, şirketleri içerisinde saygın bir konumda olan ev taşımacılığı konusunda sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekden gurur duyacaktır. Bizinle taşınmanın keyfini çıkarın.Eşyalarınaza zarar gelmeden size istediğiniz yere ulaştırıyoruz.Ev taşıma ,eşya paketleme,

 

Ararat evden eve nakliyat alanında öncü firma olmanın yaptırımlarını iş gücü yeterliliğine yansıtarak her alanda kanıtlamıştır. Tecrübe özgüven ve samimiyet olgularını öne sürerek bu tutumla yola devam eder. Kurumu ve sizin geleceğinizi ileriye taşıma da geri adım atmayarak yeniliklerine yenilik katar temel ilkelerini değerli kılarak standartlarını yükseltir adını en iyi şekilde temsil edebilmek için personelini eğitir ve kadrosunu güçlü kılabilmek amacıyla uzman kişilerle çalışır.

Eşya paketleme Ararat evden eve nakliyat ümit vaad eder ümit ettiklerinizi yerine getirmek amacıyla özveriyle çalışmaktan kaçınmayarak ileri görüşlü yenilikçi gelişen kendisini geliştiren uzman tecrübeli eğitimli güvenilir kadro olmanın geri dönüşümlerini sizlerin yararına kullanmak amacıyla devam ettirmekte kararlıdır. Bu kararlılıkla yılmadan kaldığı yerden devam ederek işini hep bir adım öteye taşımanın gayreti içerisindedir

Nakliyat hizmetlerinde kullandığımız araçlarımızda her amaca yönelik ambalajlama malzemesi bulunmaktadır. Paketleme işlemi eşyanın cinsine göre özel olarak imal edilmiş ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde uzman kadrolu elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız malzemeler arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, askılı dolap ve eşyaya uygun karton koli kullanılır.

Ararat evden eve nakliyat ev taşımacılığı hizmeti başlangıcında eşyalarınızın değerini belirtme ve saptamada onayına ve düşüncesine başvurulan bilirkişi eksper göndererek saha içinde eşyanın inceleme ve yoklama işlemlerini tamamlayarak işleme başlamaktadır.

Bu saptama sonrasında eğitimli çalışanların yapmış olduğu işlem eşyalarınızın türüne göre sınıflandırılıp ambalajlanması kırılabilecek eşyaların kolilenmesi ve değerli eşyalarınızın özel olarak paketlenmesi gibi çok çeşitli gereçler ile gerekli durumda katlar arası yük taşıma aracı olan asansör hizmetinide devreye sokarak taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Ev taşıma, Eşya paketleme,