Parsiyel Taşımacılığı

Ararat  Nakliyat | 7/24: 0534 847 05 77

Parsiyel taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki farklı müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri gereken tutarın daha azını ödemektedirler. Bu da; ekonomik bir hizmet anlamına geliyor ve daha az bir bütçe ile profesyonel taşımacılık hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz.

Parsiyel Taşıma

İstanbul Parsiyel Taşıma Hizmeti

Ararat Nakliyat olarak İstanbul içi evden eve ve her türlü eşya taşımacılığı hizmetlerinizi büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştirirken aynı zamanda parsiyel taşıma hizmeti ile de siz değerli müşterilerimizin aynı kalite kriterlerimiz doğrultusunda, normalden çok daha uygun bir fiyat ile taşımacılık hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Parsiyel taşıma hizmeti aynı zamanda eşyaların parça parça taşınması ya da parça eşya taşıma hizmeti olarak da bilinmektedir. Hizmetimizden faydalanmak oldukça kolaydır. Eşyalarınızı bizlere bildirmeniz ve hangi güzergahta gidileceğini belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu doğrultuda firmamız yine aynı güzergahta parsiyel taşıma talebinde bulunan diğer müşterimizin talebini de dikkate alarak, sizler için en uygun fiyatı sunacaktır.

Uygun Fiyat

Firmamız sizlere parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde uygun fiyat sunar. Öte yandan eşyalarınızın asla diğer müşterimizin eşyaları ile karışması durumu söz konusu olmadan, hijyenik bir ortamda, uygun koşullarda ve geniş yük hacmine sahip aracımızda taşınması işlemi titizlikle ve özenle gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz için tüm hesap ve planı yapıyoruz. Tek bir eşyanın karışması, zarar görmesi gibi durumlar söz konusu bile olmuyor. Bu anlamda sizlere de kaliteli bir hizmet sunmaya hazırız. Fiyatlar konusunda da olabilecek en uygun fiyatları sağlamaya özen gösteriyoruz. Hizmet talebinde bulunmak ya da daha fazla bilgi almak için bizlere hizmet numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

 • İstanbul Parça Eşya Taşıma
 • İstanbul Adana Parça Eşya Taşıma
 • İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma
 • İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma
 • İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma
 • İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma
 • İstanbul Mersin Parça Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Nakliyesi
 • Parça Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşımacılığı
 • Parsiyel Taşıma
 • Parsiyel Taşımacılığı
 • Parsiyel Taşımacılık

ETİKETLER

parça eşya nakliyesi,parça eşya taşıma,parça eşya taşımacılığı,parsiyel taşıma,parsiyel taşımaıclık,

 

Parsiyel Taşıma

Günümüzde çoğu eşyalar her ne kadar taşınacak olsa da aynı özelliğe de sahip olmayabiliyor. Böyle durumda tüm eşyalarınızı ayrı ayrı gönderip yüksek masraflar yapmanıza gereksinim kalmadan parsiyel taşıma yoluna başvurarak her türlü ihtiyaçlarınızı da sorunsuz bir şekilde karşılama şansına sahip olacaksınız. 7/24 aktif bir şekilde hizmet vererek tüm insanların nakliye sıkıntılarını da en kısa süreç içerisinde çözme amacı içerisinde yer alan uzman taşımacılık firmamız ile artık sizlerde tüm sorunlarınızdan kurtulurken diğer yandan da ihtiyaçlarınızı çok kolay bir şekilde karşılayabilme şansına da sahip olacaksınız.

Her anınızı daha sorunsuz ve keyifli bir şekilde geçirmeniz adına 14 saat kesintisiz olarak parsiyel taşımahizmetlerini vermekteyiz. Bu sayede aynı güzergâha giden araçlara ulaşarak ürünlerinizin de sağ salim taşınmasını sağlamış olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra ürünleriniz de uzman firmamız tarafından ekonomik fiyatlar altında taşınmaya başlamaktadır.

parsiyeltasimaciligi

Güvenilir Taşımacılık Firması

Ülkemizde tam olarak güvenebileceğiniz bir nakliyat firmasını bulabilmekte sizin için oldukça zor bir durum olarak göze batcaktır. Fakat bu zorlu yolların her birini aşarak kısa zaman da müşterilerine karşı da en iyi şekilde güven aşılamayı başarmış olan uzman firmamız sayesinde artık parsiyel taşımakonusunda da destek alabileceksiniz. Özel araçların yer almış olduğu özel kadromuz ile birlikte istediğinizgüzergaha doğru tam zamanlı bir şekilde taşımacılık hizmetlerini gerçekleştiriyoruz

Facebookta PaylaşTweetleGoogle Paylaş