Piyano taşıma firmalarıPiyano taşımacılık

Profesyonel Piyano taşıma firmaları,diğer taşıma hizmetlerinden ayrı olarak özel bir husustur. Önemli bir şekle sahip büyük, ağır bir nesneyle hasarı önlemek daha zordur. Nakliyecilerimiz piyanoları evlerin dışına ve merdivenler ve asansörler dahil dar alanlarda taşımak için eğitilmiştir. Bir piyanoyu kendi başınıza taşımak mümkün olmayabilir. Bazı piyanolar çok ağırken diğerleri çok hassastır. Piyanonuzun zarar görmeden taşınmasını sağlamak istiyorsanız, İstanbul’da profesyonel bir piyano taşıma şirketi kiralamanız gerekir.

Biz Ararat evden eve nakliyat olarak bir çok detaylara önem veriyoruz Birçok piyano farklıdır ve onları bir yerden diğerine düzgün bir şekilde taşımak için özel bilgi gerektirir. Doğru piyano taşıma şirketi, piyanonuzun güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.

Professionals Moving Specialists , aşağıdakileri içeren piyano taşıma hizmeti sunar:

  • En değerli piyanonuza her zaman mümkün olan en iyi özenle davranın.
  • Piyanoları taşımak için özel ekipmanlar kullanıyoruz.
  • Kırık piyano ayağı yok, yan hasar yok, çizik yok!
  • Sökme / montaj mevcut (piyano tipine bağlıdır – Lütfen bize danışın)
  • Tamamen lisanslı ve sigortalı

Profesyonel piyano taşıma firmaları

Piyanonuz, hareket halindeyken güvende tutulması gereken değerli bir varlıktır. Biz Uzmanlaşmış Ekibimiz ile, düzgün doğru bir şekilde yeni evinizin kapısına kadar piyanonuzu getiriyoruz şekil ve kilo nasıl işleneceğini biliyoruz.

Ekibimiz bir fiyat teklifi vermeden önce piyanonun türünü ve hareketin türünü değerlendirecektir. Bazı piyano hareketleri daha fazla insan gücü gerektirir ve özel ekipman gerektirir. İstanbul’da piyanonuzu taşımak için ekibimizi seçtiğinizde, piyanonuzun güvende olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Piyano taşıma firmaları dan hariç,

Evden eve nakliyat konusunda mobilya montaj kurulumun dan beyaz eşya ya ve Paketleme sin den dahada çok detaylarla ASANSÖRLÜ TAŞIMA yüksek kat ve merdivenlerin dar olan yerlerde taşıma hizmetimiz mevcuttur

Piyano taşıma firmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir