Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

(Ararat evden eve nakliyat)↘Detaylı bilgi için ulaşabilir siniz:↙

☎ 0212 274 05 77

0534 847 05 77

0530 345 66 04

↪Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?
Ev taşınırken elbiseler nasıl toplanır
 ↪Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?  Kıyafetler Nasıl Ambalajlanır?
Giysilerin ambalajlanması söz konusu olduğunda, herkes belli bir deneyim derecesine sahip – ne de olsa, uzun tatiller veya kısa seyahatler için valizler ve el çantaları gibi kıyafetleri valize yerleştirmemiş olan kimse yoktur? Ya da ne zaman yakında kullanmayacağınız giyim eşyası ile saklama kutularını doldurmaya ne dersiniz? İlk bakışta, kutulara kıyafet koymak hiç de zor bir görev gibi görünmüyor – aksine, hiçbir şeyin yanlış gitmeyeceği oldukça basit bir süreç gibi görünüyor. Aslında, kıyafetler hakkında önceden bilmeniz gereken 2 şey ve kutu yerleştirme işlemlerinin kutu yerleştirme işleminizin bir parçası olarak yapılması gerekenler ve Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?:
Bir kural olarak, tek tek kıyafetler ağır değildir, bu nedenle paketlenmiş kutuları nasıl kendiniz halledeceğiniz konusunda endişelenmemelisiniz. Bu nedenle, iyi paketlenmiş çamaşırlarla dolu büyük bir karton kutu, özellikle bir merdiven katının yukarı veya aşağı kaldırılması ve taşınması için oldukça ağır hale gelebilir.

(Ararat evden eve nakliyat)↘Detaylı bilgi için ulaşabilir siniz:↙

0534 847 05 77

0530 345 66 04

Giysiler kesinlikle kırılgan değildir, bu yüzden-dolu kıyafet açma başlatılması sırasında size giysilerinizi bulacaksınız katta bir parça damla (sadece onu almak) veya durumu hakkında korkular halinde ne olacağı konusunda hiçbir güvenlik kaygıları vardır hareket ettikten sonra konteynerler (kırılmayacaklar, belki sadece kırışık buruşmuş şekilde olacaklar).

Kıyafetleri Paketlerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar
Ancak fark edemeyeceğiniz şey, kıyafetleri bir hareket için ambalajlarken,
Bazı kıyafetler oldukça hacimlidir ve hareketli bir konteynerin içine yerleştirildiğinde çok fazla yer kaplar. Bu tür durumlarda en iyi tavsiye, ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüzden her zaman daha fazla kutu hazırlamanızdır. Buna ek olarak, sıralama ve vakum torbaları gibi hareket etmek için kıyafetleri topladığınızda değerli zamandan tasarruf etmek için başka iyi hileler de vardır, böylece bunları kendi yararınıza nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.
Giysilerinizi hareket halindeyken paketlerken akılda tutulması gereken önemli bir şey, daha pahalı tasarım giysilerinizin sıradan karton kutular içinde günlük işlerinizle birlikte dünyasal işlerinin olmamasıdır. Gerçekte, sadece pahalı kıyafetinizi bu şekilde kırmayacaksınız, aynı zamanda onları sonsuza dek yok etme riskini de üstleneceksiniz. Değer verdiğiniz kıyafetlerin orijinal askılarında kalması ve özel gardırop kutularına düzgünce yerleştirilmesi gerektiğini unutmayın. Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? için aşağıda daha fazla ayrıntı öğrenin.
Taşınmadan Önce Kıyafetlerinizle Ne Yapmalısınız?

(Ararat evden eve nakliyat)↘Detaylı bilgi için ulaşabilir siniz:↙

0534 847 05 77

0530 345 66 04

Artık kıyafetlerin taşınması için bazı temel prensiplerin farkında olduğunuza göre, ambalajlama projenizi hayata geçirme zamanı geldi. Gardırop eşyalarınızı uygun hareketli kaplara yerleştirme noktasına ulaşmadan önce birkaç ön adımı izlemeniz önemlidir.

Kıyafetlerinizi Sıralayın
Evinizin ambalajlama sürecini başlatmadan önce en önemli kurallardan biri, eşyalarınızı bir ev envanteri biçiminde ele almak ve sizinle ne alacağınıza karar vermek ve geride bırakacağınız şeydir. Bu kuralı takiben size birden fazla kazanan kazanacaksınız – sadece daha az ev eşyalarını paketlemek zorunda kalmadan ambalajlama zamanından tasarruf edeceksiniz, aynı zamanda nakliye maliyetlerinden de daha az tasarruf edeceksiniz (daha az ürün = daha az ağırlık ve daha az ağırlık = daha düşük taşıma) maliyetler). Giysilerinizi hareketli kutularda paketlemek üzereyken, sıralama işlemi bir zorunluluktur. Sen ciddiye düşünmediğini tüm sen, sizinle giysi vardır?
Artık ilgisiz kıyafetler yok. Taşınıyor olduğunuz şehre ve bölgeye bağlı olarak, bazı kıyafetleri toplayıp taşımanız gerekmeyebilir. Örneğin, çok daha sıcak bir iklime geçiyorsanız, sıcak kış kıyafetlerinizi bırakmaya karar verebilirsiniz; çünkü onların yerleştirilmesi sadece size para ve zaman harcayacaktır. Parçalar hala iyi durumda ise, onları hayır kurumlarına bağışla veya iyi arkadaşlara veda hediyesi olarak verebilirsiniz.
Artık moda olmayan kıyafetler yok. Bazen moda trendleri çok hızlı bir şekilde değişmeye devam ediyor, bu yüzden büyük olasılıkla modası geçmiş olan gardırobunuzdaki eşyalara sahip olacaksınız. Artık giymeyeceğini bildiğin moda kıyafetler giyme.
Artık istemediğiniz kıyafetleri verin. Hızlı değişen moda trendlerine ek olarak, kişisel zevkler de oldukça hızlı bir şekilde değişmeye eğilimlidir. Yani, hala moda olan ama bir sebepten ötürü sevmediğiniz bazı parçalara sahipseniz, yeni mülkünüze daha az mülk taşıyarak hareket maliyetini azaltmanın bir başka nedeni.
Artık giyilemez kıyafetleri atın. Çok yıpranmış veya tekrar giyilmek üzere hasar görmüş kıyafetler bulmanız durumunda, mantıksal seçenek, hareket etmeden önce bunlardan kurtulmaktır. Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? bir parçasının sizin için yüksek bir duygusal değeri vardır, bu durumda muhtemelen onu saklamanız gerekir. .
GEREKSİZ EŞYALARI VE KIYAFETLERİ DEĞERLENDİRİN
Herhangi bir şekilde, bunları paketlemeye başlamadan önce kıyafetlerinizi ayırdığınızdan emin olun. Ve eğer para ve zaman tasarrufu beklentisi size cazip gelmiyorsa, en azından gereksiz evlerin taşınmasının yeni evinizde nasıl bir yer kaplayacağını düşünmelisiniz.
Ön paketlemenin yapılması ve gün kıyafetlerinin taşınması:
Taşınma gününden önce giysilerinizin bir kısmını önceden ambalajlamak, nakliye şirketi kapınıza gelinceye kadar, daha az zaman olduğunda sorun yaratabilecek kötü hareket eden stresi azaltmak için iyi bir taktiksel harekettir. Ambalajlama kararının tipik bir örneği, yaz mevsiminde hareket ettiğiniz ve hareket ettikten sonra sıcak kıyafetlere ihtiyaç duymayacağınız için, mantıklı olanı yaptığınız zaman ve kışlık giysilerinizi hazırlığınıza erken koyarken. Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? Hane halkı envanter kontrol listesini tamamlamadan önce bile yün kazak ve kürk ceketleri gibi tüm kış kıyafetlerini giyerek değerli zamandan tasarruf edin.
Giysilerinizi Taşımada En İyi Yol Hangisi?
Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? sorusuna devam edelim. Tüm dolabınızı ayırdınız, giysilerinizin sayısını mutlak minimumlarına düşürdünüz ve yerleştirmeden sonra kesinlikle giymeyeceğiniz parçaları önceden paketlediniz. Şimdi daha fazla gecikme olmaksızın maratonu paketlemeye başlamanın zamanı geldi.
Giysi ambalajlama ipucu 1:
İster inanın ister inanmayın, kutulara kıyafet koyarken en önemli noktalardan biridir… hareketli konteynerler. Kıyafetlerinizi doğrudan gardırobunuzdan veya dolabınızdan aktarırken, bunların çoğu düzgün bir şekilde katlanmış ve düzgün bir şekilde istiflenecektir, bu yüzden yapmanız gereken tek şey onları uygun kutulara yerleştirmektir. Bu nedenle, tüm operasyonun etkinliği, çoğunlukla doğru ambalaj malzemelerine sahip olmaktan aşağı gelir. Mevcut seçenekleriniz hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

(Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.

↪Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır?
↪Taşınmayı Ucuza Getirmenin Yolları
↪Taşınırken Paketleme Nasıl Yapılmalıdır?
↪Bardaklar nasıl paketlenmeli?
↪Tabaklar nasıl paketlenmeli?
↪Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

↪Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

One thought on “Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir